درباره ما

در سال ۱۳۵۸ فروشگاه كوچکی به نام نايلون سپيد درمحله مولوی با هدف عرضه محصولات نایلونی تاسيس گرديد. در ابتدا اين محل فقط برای فروش محصول در نظر گرفته شده بود، اما با توجه به نياز بازار و تدبير موسس اين مجموعه، بعد از مدتی كوتاه در سال ۱۳۶۲ و در همان فضای محدود با استفاده از يك دستگاه كوچك اكسترودر، جرقه توليد زده شد، شور جوانی و اشتياق به توليد از يكسو، خلاقيت و مديريت از سوی ديگر باعث گرديد كه اين شركت مسير پيشرفت و ترقی را بدرستی طی نمايد، بطوريكه به تدريج تعداد دستگاه ها و متعاقبا ظريفيت توليد با افزايش چشمگيری مواجه شد. با توجه به افزايش حجم كاری و ظريفيت توليد، ديگر يك كارگاه كوچك كفايت فعاليت و پاسخگویی به نياز بازار را نمی داد، از اينرو محل توليد به كارخانه ای بزرگ درخاتون آباد واقع در جاده خاوران منتقل شد. اما اين حركت نيز نقطه آغازی بود برای جهشی ديگر، روند رشد نايلون سپيد باز هم ادامه يافت، بطوريكه در سال ۱۳۵۸ كارخانه به محلی به مراتب وسيع تر با گنجايش چند صد دستگاه انتقال يافت.
امروز شركت توليدی نايلون سپيد با توسعه در همه ابعاد مديریتی، انسانی و فن آوری به افقی دورتر می انديشد و با بهره گيری از تجهيزات و امكانات پيشرفته و مدرن روز به همراه نيروهای متعهد و آگاه، در اين تلاش است كه پنجره ای جديد را در اين صنعت باز نمايد. اين شركت در حال حاضر در وسعتی بيش از ۲۰۰۰۰ متر مربع و دارا بودن چند صد دستگاه و ماشين توليدی روز و مدرن دنيا، در حال ارائه انواع محصولات و خدمات به مشتريان می باشد.

ماموریت و هدف شرکت تولیدی نایلون سپید
امروزه رقابت در توليد به حدی رسيده است كه شركتها به كوچكترين مسائل را در امر توليد با دقت مورد بررسی قرار می دهند. توليد محصولات با كيفيت به همراه قيمت تمام شده پائين، بسته بندی مناسب، جذاب و مهم تر از همه ايمن برای حفظ سلامتی محصول از هر نظر و سرعت در ورود به بازارمصرف و استفاده بهينه و به هنگام از فرصت های پيش روی، از اهم دغدغه های توليد كنندگان می باشد.
شركت نايلون سپيد در اين راستا خود را موظف می داند تا با توليد محصولات با كيفيت و قيمت تمام شده مناسب و تحويل به موقع سفارشات به مشتريان تا حد بسيار زيادی اين دغدغه ها را كاهش دهد. به همين دليل اين شركت اطمينان همه جانبه شركتها و مشتريان را آرمان خود می داند.

ظریفیت و توان تولید شرکت تولیدی نایلون سپید 
با توجه به تنوع تجهيزات و ماشين آلات شركت نايلون سپيد مديريت علمی، ظريفيت و توان توليد روزانه ۱۲۰ هزار كيلو، باعث شده است كه نايلون سپيد یکی از شركتهای برتر در اين صنعت قلمداد گردد. نايلون سپيد امروز به علت توان توليد بالا پاسخگوی طيف عظیمی از مشتريان می باشد.

تنوع فنی محصولات و خدمات شرکت تولیدی نایلون سپید
با توجه به امكانات موجود، نايلون سپيد یکی از كامل ترين و مجهزترين شركت های فعال در سطح خاورميانه می باشد. اين شركت با در اختيار داشتن تجهيزات توليد انواع نايلون، نايلكس، سلفون،‌ چند لايه، چاپ و دوخت قادر است يك بسته كامل خدماتی را به مشريان خود ارائه دهد و هر آنچه مورد نياز مشتری می باشد، از هر نوع سايز و فرمول ترکیبی توليد نمايد. مهندسان و كاركنان مجرب و كارآزمده نايلون سپيد می توانند محصولاتی با كيفيت چشمگير در كوتاه ترین زمان ممكن و با كمترين هزينه به مشتريان خود عرضه نمايند.

تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت شرکت تولیدی نایلون سپید 
مديريت شركت نايلون سپيد، توجه به تحقيقات را ضروريات فعاليت پويای صنعتی می داند و تلاش می كند تا بهره گيری از دانش روز به توانایی توليد محصولات جديد و استاندارد مورد نياز جامعه در بخش های تخصصی دست پيدا كند. در اين بخش، مهندسان مجرب و كارآزموده شركت در امر كنترل كيفيت و طراحی محصولات تخصصی و استاندارد طبق سفارش مشتری و يا حتی به روش مهندسی معكوس، تلاش می كنند محصولاتی را توليد كنند كه به لحاظ کیفی در سطح بسيار بالا بوده و به طور كامل مطابق با نيازهای مشتريان باشند. تحقيقات در بخش توليد انواع فيلم های پليمری در كشور جوان بوده و كمتر توليد كننده ای به اين مهم می پردازد. اما از آنجا كه شركت نايلون سپيد از شركت های با سابقه می باشد، همواره تلاش نموده تا جزو پيشگامان نوآوران در اين صنعت باشد.

سوابق تولید و همکاری با شرکت ها 
از آنجا كه شركت نايلون سپيد سابقه فعاليت طولانی در اين صنعت دارد، با طيف وسیعی از مشتريان در ارتباط مي باشد. مشتريان بزرگی كه هر يك سهم بزرگی در اقتصاد اين مرز و بوم دارند. اما بطور كل گستره مشتريان چند هزاری اين شركت را می توان در صنايع غذایی، كشاورزی، شيلات، برق و الكترونيك،‌ انتشارت،‌ محصولات و مصالح ساختمان، خودرو سازی و صنايع وابسته، حمل و نقل،‌ پست و ارتباطات،‌ توريست و خدمات تفریحی اقامتی و رستورانی،‌ فروشگاه های خصوصی و زنجيره ای معتبر،‌ تبلیغات وغيره مشاهده نمود.

لطفا صبر کنید...

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید اضافه شد


ادامه‌ی خرید
مشاهده‌ی سبد و تسویه

محصول مورد نظر با موفقیت حذف شد.

ادامه‌ی خرید
مشاهده‌ی سبد و تسویه