درباره ما

در سال ۱۳۵۸ فروشگاه كوچکی به نام نايلون سپيد درمحله مولوی با هدف عرضه محصولات نایلونی تاسيس گرديد. در ابتدا اين محل فقط برای فروش محصول در نظر گرفته شده بود، اما با توجه به نياز بازار و تدبير موسس اين مجموعه، بعد از مدتی كوتاه در سال ۱۳۶۲ و در همان فضای محدود با استفاده از يك دستگاه كوچك اكسترودر، جرقه توليد زده شد، شور جوانی و اشتياق به توليد از يكسو، خلاقيت و مديريت از سوی ديگر باعث گرديد كه اين شركت مسير پيشرفت و ترقی را بدرستی طی نمايد، بطوريكه به تدريج تعداد دستگاه ها و متعاقبا ظريفيت توليد با افزايش چشمگيری مواجه شد. با توجه به افزايش حجم كاری و ظريفيت توليد، ديگر يك كارگاه كوچك كفايت فعاليت و پاسخگویی به نياز بازار را نمی داد، از اينرو محل توليد به كارخانه ای بزرگ درخاتون آباد واقع در جاده خاوران منتقل شد. اما اين حركت نيز نقطه آغازی بود برای جهشی ديگر، روند رشد نايلون سپيد باز هم ادامه يافت، بطوريكه در سال ۱۳۵۸ كارخانه به محلی به مراتب وسيع تر با گنجايش چند صد دستگاه انتقال يافت.
امروز شركت توليدی نايلون سپيد با توسعه در همه ابعاد مديریتی، انسانی و فن آوری به افقی دورتر می انديشد و با بهره گيری از تجهيزات و امكانات پيشرفته و مدرن روز به همراه نيروهای متعهد و آگاه، در اين تلاش است كه پنجره ای جديد را در اين صنعت باز نمايد. اين شركت در حال حاضر در وسعتی بيش از ۲۰۰۰۰ متر مربع و دارا بودن چند صد دستگاه و ماشين توليدی روز و مدرن دنيا، در حال ارائه انواع محصولات و خدمات به مشتريان می باشد.

ماموریت و هدف شرکت تولیدی نایلون سپید
امروزه رقابت در توليد به حدی رسيده است كه شركتها به كوچكترين مسائل را در امر توليد با دقت مورد بررسی قرار می دهند. توليد محصولات با كيفيت به همراه قيمت تمام شده پائين، بسته بندی مناسب، جذاب و مهم تر از همه ايمن برای حفظ سلامتی محصول از هر نظر و سرعت در ورود به بازارمصرف و استفاده بهينه و به هنگام از فرصت های پيش روی، از اهم دغدغه های توليد كنندگان می باشد.
شركت نايلون سپيد در اين راستا خود را موظف می داند تا با توليد محصولات با كيفيت و قيمت تمام شده مناسب و تحويل به موقع سفارشات به مشتريان تا حد بسيار زيادی اين دغدغه ها را كاهش دهد. به همين دليل اين شركت اطمينان همه جانبه شركتها و مشتريان را آرمان خود می داند.

ظریفیت و توان تولید شرکت تولیدی نایلون سپید 
با توجه به تنوع تجهيزات و ماشين آلات شركت نايلون سپيد مديريت علمی، ظريفيت و توان توليد روزانه ۱۲۰ هزار كيلو، باعث شده است كه نايلون سپيد یکی از شركتهای برتر در اين صنعت قلمداد گردد. نايلون سپيد امروز به علت توان توليد بالا پاسخگوی طيف عظیمی از مشتريان می باشد.

تنوع فنی محصولات و خدمات شرکت تولیدی نایلون سپید
با توجه به امكانات موجود، نايلون سپيد یکی از كامل ترين و مجهزترين شركت های فعال در سطح خاورميانه می باشد. اين شركت با در اختيار داشتن تجهيزات توليد انواع نايلون، نايلكس، سلفون،‌ چند لايه، چاپ و دوخت قادر است يك بسته كامل خدماتی را به مشريان خود ارائه دهد و هر آنچه مورد نياز مشتری می باشد، از هر نوع سايز و فرمول ترکیبی توليد نمايد. مهندسان و كاركنان مجرب و كارآزمده نايلون سپيد می توانند محصولاتی با كيفيت چشمگير در كوتاه ترین زمان ممكن و با كمترين هزينه به مشتريان خود عرضه نمايند.

تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت شرکت تولیدی نایلون سپید 
مديريت شركت نايلون سپيد، توجه به تحقيقات را ضروريات فعاليت پويای صنعتی می داند و تلاش می كند تا بهره گيری از دانش روز به توانایی توليد محصولات جديد و استاندارد مورد نياز جامعه در بخش های تخصصی دست پيدا كند. در اين بخش، مهندسان مجرب و كارآزموده شركت در امر كنترل كيفيت و طراحی محصولات تخصصی و استاندارد طبق سفارش مشتری و يا حتی به روش مهندسی معكوس، تلاش می كنند محصولاتی را توليد كنند كه به لحاظ کیفی در سطح بسيار بالا بوده و به طور كامل مطابق با نيازهای مشتريان باشند. تحقيقات در بخش توليد انواع فيلم های پليمری در كشور جوان بوده و كمتر توليد كننده ای به اين مهم می پردازد. اما از آنجا كه شركت نايلون سپيد از شركت های با سابقه می باشد، همواره تلاش نموده تا جزو پيشگامان نوآوران در اين صنعت باشد.

سوابق تولید و همکاری با شرکت ها 
از آنجا كه شركت نايلون سپيد سابقه فعاليت طولانی در اين صنعت دارد، با طيف وسیعی از مشتريان در ارتباط مي باشد. مشتريان بزرگی كه هر يك سهم بزرگی در اقتصاد اين مرز و بوم دارند. اما بطور كل گستره مشتريان چند هزاری اين شركت را می توان در صنايع غذایی، كشاورزی، شيلات، برق و الكترونيك،‌ انتشارت،‌ محصولات و مصالح ساختمان، خودرو سازی و صنايع وابسته، حمل و نقل،‌ پست و ارتباطات،‌ توريست و خدمات تفریحی اقامتی و رستورانی،‌ فروشگاه های خصوصی و زنجيره ای معتبر،‌ تبلیغات وغيره مشاهده نمود.

کیفیف انتخاب را آسا ن می کند 
شرکت تولیدی نایلون سپید به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع فیلم های پلی اتیلن در منطقه خاورمیانه می باشد که با بهرگیری از جوانان خلاق و با استعداد این مرز و بوم توانسته است محصولات تولیدی خود را با بهترین کیفیت و شیک ترین بسته بندی ها بر اساس لایق مشتریان طراحی و با نام مقدس ایران اسلامی به بازار عرضه نماید و جای بسی خوشحالیست که بگوییم محصولات این شرکت با استقبال بسیار خوب کشورهای همسایه ، حتی کشورهای آسیای دور ، افریقا و اروپا روبرو شده است به طوری که حجم صادرات محصولات این شرکت بلغ بر 10 هزار تن در طی سالیان گذشته بوده است.
شرکت تولیدی نایلون سپید آمادگی دارد تا نسبت به تولید و صادرات انواع نایلون ، نایلکس ، سلفون ، انواع سفره های بهداشتی یکبار مصرف ساده و پرفراژدار ، انواع کیسه فریزر رولی جعبه ای و فله ، انواع کیسه زباله بندار رولی و پرفراژدار ، فویل آلومینیومی و محافظ نگهدارنده مواد غذایی، نایلون شیرینک، نایلون رول کشاورزی و متالایز به کشورهای پاکستان، افغانستان، عراق، آذربایجان، کویت، امارات متحده عربی، قطر، ارمنستان و سایر کشورهای همجوار اقدام نماید.

تاریخچه شرکت تولیدی نایلون سپید:

شرکت تولیدی نایلون سپید در سال 1358 ابتدا در قالب یک فروشگاه کوچک در محلۀ مولوی با هدف فروش محصولات نایلونی تأسیس گردید. مؤسس این شرکت آقای منصور شیرازیان که خود از هشت سالگی در فروشگاه محصولات نایلونی کار می‌کرده، بر مبنای خلاقیّت و آینده‌نگری خود با داشتن دغدغۀ تولید، عزم خود را برای تولید جزم نموده و در سال 1362 در همان فضاي محدود با استفاده از يك دستگاه كوچك اكسترودر، جرقه توليد را زد. اشتیاق به تولید و مدیریت خلاقانه سبب شد که نایلون سپید مسیر درست پیشرفت را طی کرده و امروز به یک شرکت تولیدی بزرگ تبدیل شود که گستره مشتريان چند هزاري آن را مي‌توان در صنايع غذايي، كشاورزي، شيلات، برق و الكترونيك، ‌انتشارت، ‌محصولات و مصالح ساختمان، خودرو سازي و صنايع وابسته، حمل و نقل، ‌پست و ارتباطات، گردشگری و خدمات تفريحي اقامتي و رستوراني، ‌فروشگاه‌هاي خصوصي و زنجيره‌اي معتبر، ‌تبلیغات و غيره مشاهده نمود. این شرکت اکنون با بیش از 500 نفر پرسنل شاغل دارای ظرفیت تولید بر اساس پروانه بهربرداری معادل 31400 تن تولید در سال است و سالانه بالغ بر سه هزار تن تولیدات شرکت را به کشورهای آسیایی و کشورهای همسایه صادر می‌کند و به عنوان واحد صنعتی نمونه سال 1393 معرفی شده است.


شرکت تولیدی نایلون سپید با اتکاء به تجربه 35 ساله منصور شیرازیان مدیر و بنیانگذار شرکت تولیدی نایلون سپید به عنوان یکی از اولین پیشکسوتان این صنف می باشد . در سال 1358 درفروشگاه کوچکی به نام نایلون سپید درمحله مولوی با هدف عرضه محصولات نایلونی تاسیس گردید . در ابتدا این محل فقط برای فروش محصول در نظر گرفته شده بود ، اما با توجه به نیاز بازار و تدبیر موسس این مجموعه ، بعد از مدتی کوتاه در سال 1362 و در همان فضای محدود با استفاده از یک دستگاه کوچک اکسترودر، جرقه تولید زده شد ، شور جوانی و اشتیاق به تولید از یکسو ، خلاقیت و مدیریت از سوی دیگر باعث گردید که این شرکت مسیر پیشرفت و ترقی را بدرستی طی نماید ، بطوریکه به تدریج تعداد دستگاه ها و متعاقبا ظریفیت تولید با افزایش چشمگیری مواجه شد. با توجه به افزایش حجم کاری و ظریفیت تولید ، دیگر یک کارگاه کوچک کفایت فعالیت و پاسخگویی به نیاز بازار را نمی داد ، از اینرو محل تولید به کارخانه ای بزرگ درخاتون آباد واقع در جاده خاوران منتقل شد اما این حرکت نیز نقطه آغازی بود برای جهشی دیگر. روند رشد نایلون سپید باز هم ادامه یافت ، بطوریکه در سال 1385 کارخانه به محلی به مراتب وسیع تر با گنجایش چند صد دستگاه انتقال یافت . امروز شرکت تولیدی نایلون سپید با توسعه در همه ابعاد مدیریتی ، انسانی و فن آوری به افقی دورتر می اندیشد و با بهره گیری از تجهیزات و امکانات پیشرفته و مدرن روز به همراه نیروهای متعهد و آگاه ، در این تلاش است که پنجره ای جدید را در این صنعت باز نماید .این شرکت در حال حاضر در وسعتی بیش از 20000 متر مربع و دارا بودن چند صد دستگاه و ماشین تولیدی روز ومدرن دنیا ، در حال ارائه انواع محصولات و خدمات به مشتریان می باشد.فاز چهارم توسعه این شرکت در حال حاضر در حال ساخت می باشد که پس از راه اندازی به میزان 3000 متر سالن تولید و انبار به فضای فعلی افزوده خواهد شد همچنین بیش از صد دستگاه تولید انواع محصولات پلاستیکی بر طبق آخرین پیشرفت های روز دنیا به خط تولید این شرکت اضافه خواهد شد .

در سال 1358 فروشگاه کوچکی به نام نایلون سپید درمحله مولوی با هدف عرضه محصولات نایلونی تاسیس گردید . در ابتدا این محل فقط برای فروش محصول در نظر گرفته شده بود ، اما با توجه به نیاز بازار و تدبیر موسس این مجموعه ، بعد از مدتی کوتاه در سال 1362 و در همان فضای محدود با استفاده از یک دستگاه کوچک اکسترودر، جرقه تولید زده شد ، شور جوانی و اشتیاق به تولید از یکسو ، خلاقیت و مدیریت از سوی دیگر باعث گردید که این شرکت مسیر پیشرفت و ترقی را بدرستی طی نماید ، بطوریکه به تدریج تعداد دستگاه ها و متعاقبا ظریفیت تولید با افزایش چشمگیری مواجه شد. با توجه به افزایش حجم کاری و ظریفیت تولید ، دیگر یک کارگاه کوچک کفایت فعالیت و پاسخگویی به نیاز بازار را نمی داد ، از اینرو محل تولید به کارخانه ای بزرگ درخاتون آباد واقع در جاده خاوران منتقل شد.

اما این حرکت نقطه آغازی بود برای جهشی دیگر
اروند رشد نایلون سپید باز هم ادامه یافت ، بطوریکه در سال 1385 کارخانه به محلی به مراتب وسیع تر با گنجایش چند صد دستگاه انتقال یافت .امروز شرکت تولیدی نایلون سپید با توسعه در همه ابعاد مدیریتی ، انسانی و فن آوری به افقی دورتر می اندیشد و با بهره گیری از تجهیزات و امکانات پیشرفته و مدرن روز به همراه نیروهای متعهد و آگاه ، در این تلاش است که پنجره ای جدید را در این صنعت باز نماید .این شرکت در حال حاضر در وسعتی بیش از 20000 متر مربع و دارا بودن چند صد دستگاه و ماشین تولیدی روز ومدرن دنیا ، در حال ارائه انواع محصولات و خدمات به مشتریان می باشد

ماموریت و هدف شرکت تولیدی نایلون سپید
امروزه رقابت در تولید به حدی رسیده است که شرکتها به کوچکترین مسائل را در امر تولید با دقت مورد بررسی قرار می دهند. تولید محصولات با کیفیت به همراه قیمت تمام شده پائین ، بسته بندی مناسب ، جذاب و مهم تر از همه ایمن برای حفظ سلامتی محصول از هر نظر و سرعت در ورود به بازارمصرف و استفاده بهینه وبه هنگام از فرصت های پیش روی ، از اهم دغدغه های تولید کنندگان می باشد .شرکت نایلون سپید در این راستا خود را موظف می داند تا با تولید محصولات با کیفیت و قیمت تمام شده مناسب و تحویل به موقع سفارشات به مشتریان تا حد بسیار زیادی این دغدغه ها را کاهش دهد.به همین دلیل این شرکت اطمینان همه جانبه شرکتها و مشیریان را آرمان خود می داند

ظرفیت و توان تولیدی شرکت نایلون سپید
با توجه به تنوع تجهیزات و ماشین آلات شرکت نایلون سپید مدیریت علمی ، ظریفیت و توان تولید روزانه 120 هزار کیلو ، باعث شده است که نایلون سپید یکی از شرکتهای برتر در این صنعت قلمداد گردد.

 نایلون سپید امروز به علت توان تولید بالا پاسخگوی طیف عظیمی از مشتریان می باشد.

تحقیق و توسعه و کنترل کیفیفت شرکت تولیدی نایلون سپید
مدیریت شرکت نایلون سپید ، توجه به تحقیقات را ضروریات فعالیت پویای صنعتی می داند و تلاش می کند تا بهره گیری از دانش روز به توانایی تولیدمحصولات جدید و استاندارد مورد نیاز جامعه در بخش های تخصصی دست پیدا کند.در این بخش ، مهندسان مجرب و کارآزموده شرکت در امر کنترل کیفیت و طراحی محصولات تخصصی و استاندارد طبق سفارش مشتری و یا حتی به روش مهندسی معکوس ، تلاش می کنند

محصولاتی را تولید کنند که به لحاظ کیفی در سطح بسیار بالا بوده و به طور کامل مطابق با نیازهای مشتریان باشند. تحقیقات در بخش تولید انواع فیلم های پلیمری در کشور جوان بوده و کمتر تولید کننده ای به این مهم می پردازد.اما از آنجا که شرکت نایلون سپید از شرکت های با سابقه می باشد ، همواره تلاش نموده تا جزو پیشگامان نوآوران در این صنعت باشد

تنوع فنی محصولات و خدمات شرکت تولیدی نایلون سپید:
با توجه به امکانات موجود ، نایلون سپید  یکی از کامل ترین و مجهزترین شرکت های فعال در سطح خاورمیانه می باشد . این شرکت با در اختیار داشتن تجهیزات تولید انواع نایلون ، نایلکس ، سلفون ،‌چند لایه ، چاپ و دوخت قادر است یک بسته کامل خدماتی را به مشریان خود ارائه دهد و هر آنجه مورد نیاز مشتری می باشد  

از هر نوع سایز و فرمول ترکیبی تولید نماید.مهندسان و کارکنان مجرب و کارآزمده  نایلون سپید می توانند محصولاتی با کیفیت چشمگیر در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به مشتریان خود عرضه نمایند.
با توجه به امکانات موجود ،تولیدی  نایلون سپید  یکی از کامل ترین و مجهزترین شرکت های فعال در سطح خاورمیانه می باشد . این شرکت با در اختیار داشتن تجهیزات تولید انواع نایلون ، نایلکس ، سلفون ،‌چند لایه ، چاپ و دوخت قادر است یک بسته کامل خدماتی را به مشریان خود ارائه دهد و هر آنجه مورد نیاز مشتری می باشد ، از هر نوع سایز و فرمول ترکیبی تولید نماید. مهندسان و کارکنان مجرب و کارآزمده  نایلون سپید می توانند محصولاتی با کیفیت چشمگیر در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به مشتریان خود عرضه نمایند.  این شرکت با بکارگیری ماشین آلات مدرن و مجهز به آخرین فن آوری روز دنیا، با قابلیت تولید تولید بیش از صدها نوع محصولات پلاستیکی ( فیلم پلی اتیلن ) شامل انواع نایلون ، نایلکس ، سلفون ، کیسه فریزر ، کیسه زباله ، سفره یکبار مصرف ، دستکش یکبار مصرف و  نایلون های عریض ، کشاورزی  و صنعتی،   انواع متالایز ، BOPP  ، ترس   و چاپ و بسته بندی تولید و به مشتریان داخلی و خارجی عرضه می نماید. این شرکت با استفاده از بهترین و شکیل ترین نوع بسته بندی سعی در جلب رضایت مشتریان و همچنین تولید کالاهایی با توان رقابتی با محصولات سایر کشورها دارد .  

صادرات محصولات نایلون سپید به اروپا 

با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی و کادر متخصص و تجربیات علمی به عنوان بزرگ تولید کننده انواع فیلم پلی اتیلن شامل انواع کیسه های نایلون ‘‌ سلفون و نایلکس، کیسه فریزر، کیسه زباله، و سفره های یکبار مصرف در ایران می باشد. این شرکت با حدود بیش از 37 سال تجربه در تولید مصنوعات پلاستیک با برند نایلون سپید ، توانسته با ارتقا و بالابردن سطح کیفی محصولات حود این محصولات را در دسترس مصرف کنندگان عزیز قرار دهد.کیفیت بالای محصولات شرکت تولیدی نایلون سپید ، باعث شده است که این شرکت در صادرات به کشورهای همسایه و همجوار و سایر کشورهای آسیایی و اروپایی نیز موفقیت چشم گیری بدست آورد. تلاش شرکت تولیدی نایلون سپید همواره بر این بوده است تا محصولاتی با کیفیت برتر و ممتاز، قیمت عادلانه و مطابق با نیاز مصرف کنندگان و همسو با محصولات درجه یک سایر بازارهایی اروپایی و آسیایی و آمریکایی عرضه نماید و خوشبختانه، همواره در این راه موفق بوده است. پیاده سازی سیستم های کیفی ،کنترلی و استاندارد سازی محصولات , ایجاد بسته بندیهای شکیل و با کیفیت برای کلیه محصولات، اخذ نشان استاندارد ملی جهت محصول کیسه فریزر و کیسه زباله ,‌‌ تولید کیسه زباله رولی در طرحها و رنگهای مختلف وبا بسته بندی های زیبا، کیسه فریزر رولی در بسته بندی های 40- 60- 100- 120 و 250 برگی پرفراژ دار ، بهداشتی نمودن محصول کیسه زباله و تهیه انواع کیسه زباله در رنگ ها و سایز های مختلف ، و صادارت محصول کیسه زباله ‘‌ کیسه فریزر ‘ سفره یکبار مصرف و انواع نایلون ‘ نایلکس و سلفون به اروپا و برخی از کشورهای عربی از جمله پروژه های موفقی است که این شرکت در طی سالها فعالیت خود به انجام رسانیده است. از دیگر نقاط قوت این شرکت می توان به کیفیت محصولات تولیدی ، بالاترین میزان و تناژ تولیدی در کشور و منطقه ، پیشتاز بودن و قیمتهای مناسب آن اشاره داشت. شرکتتولیدی نایلون سپید ، با تولید بهینه محصولات خود همچون کیسه زباله رولی و کیسه فریزر رولی به استانداردها و گواهینامه های بین المللی دست یافته است.

این شرکت اولین و بزرگ ترین تولید کننده انواع فیلم پلی اتیلن در ایران می باشد. افتخار داریم اعلام کنیم این شرکت از سال 1390تاکنون موفق به صادرات بیشتر از 10.000 تن از مخصولات خود به کشورهای همسایه، آسیایی، اروپایی و افریقایی شده است و با صادرات این حجم از محصولات تولیدی خود در صنعت پلاستیک با نام مقدس ایران اسلامی به کشورهای آسیایی و اروپایی برگ زرینی دیگر را

محیط زیست 

تولیدات پلاستیکی به چرخه طبیعت برنمی گردند، گفت: محصولات تولیدی ما علاوه بر اینکه بعد از دو الی سه سال به چرخه طبیعت باز می گردند، تنظیم کننده و نگهدارنده دما و ضد شبنم هم هستند که باعث می شود کشاورزان و تولیدکنندگان استقبال گسترده ای از محصولات کشاورزی ما داشته باشند.
این شرکت همیشه و همراه با تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از دانش دانشمند ان این مرز و بوم سعی در تولید محصولات سالم و سازگار با محیط زیست دارد و در تولیدات خود با استفاده از مستربچ های زیست تخریب پذیری در جهت کمک به سلامتی محیط زیست در این صنعت پیش قدم می باشد.

گواهینامه ها و استانداردها
شرکت نایلون سپید گواهینامه های مختلف تولید و کیفیت، از جمله ایزوهای مختلف، نشان حلال، استاندارد کیسه زباله و فریزر، مجوزهای ضروری بهداشت و همچنین لیسانس EPA کانادا و D2W مطابق با استاندارد انگلستان را در اختیار دارد. و در شرف گرفتن مجوز SGS و استاندارد CE اروپا هست.

وجه تمایز محصولات نایلون سپید 

کیفیت محصولات، تنوع تولیدات و مشتری مداری از نکاتی است که شرکت نایلون سپید همیشه آن را رعایت می کند. ما توان پوشش دهی بالغ بر 70 درصد نیاز کشور به فیلم های پلیمری را دارا هستیم. و اگر محصولی را هم نداشته باشیم آن را وارد می کنیم. به همین دلیل مشتری راغب می شود که مجموعه نیازش را از یک جا تهیه و بارگیری کند. رعایت استاندارد و رعایت بهداشت و کیفیت محصولات یکی از ویژگی های کار ماست. ما می توانیم محصول محصول ارزانتر تولید کنیم اما از کیفیت کم نمی گذاریم و مطابق استانداردها و سلیقه مشتری تولید می کنیم. رعایت استاندارد و کیفیت پشتوانه کار ماست. یکی از مزیت های ما این است که همیشه در کنار مشتری حاضر هستیم، مشکلات را رفع می کنیم و تا آنجا پیش می رویم که رضایت مشتری حاصل شود. وقتی مشتری از ما خرید می کند هیچ وقت احساس خطر و ناامنی نمی کند و می داند که همیشه نایلون سپید در کنار اوست و پشتیبانی خواهد کرد.

تولیدات آینده 

در زمینه تولیدات توسعه آینده شرکت: زیپ کیپ، استرج غذایی، استرج صنعتی، بهره گیری از تکنیک های روز دنیا در تولید فیلم های کشاورزی که باعث انقلابی در صنعت نایلون می شود، جزو برنامه های آینده ماست.ما مطمئن هستیم که در 10 سال آینده تبدیل به یک برند جهانی خواهیم شد.

سخن آخر

میتوان گفت: در بازار امروز ما می توانیم کارها را به صورت سبک و بی دردسر با سود بیشترانجام دهیم اما شرکت نایلون سپید برای 400 پرسنل به طور مستقیم شغل ایجاد کرده است و اگر به موفقیتی دست یافته و موقعیتی در صنعت و بازار کسب کرده به دلیل علاقه شخصی مدیریت و عشق و تلاش تیم نایلون سپید بوده است که امیدواریم با حمایت های اصولی دولتی و بانکی یا حداقل با ایجاد نکردن مانع در راه توسعه، این موفقیت ها ادامه یابد چون در نهایت هر دست آورد صنعتی باعث ارتقاء آبرو و اعتبار میهن است

 

 

لطفا صبر کنید...

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید اضافه شد


ادامه‌ی خرید
مشاهده‌ی سبد و تسویه

محصول مورد نظر با موفقیت حذف شد.

ادامه‌ی خرید
مشاهده‌ی سبد و تسویه