درباره مدیرعامل

امیر منصور شیرازیان مدیرعامل شرکت تولیدی نایلون سپید

در محله مولوی تهران به دنیا آمدم

امیرمنصور شیرازیان هستم متولد اردیبهشت سال 1335. در یک خانوادهی متمکن تهرانی و در محلهی مولوی کوچهی درویشها بدنیا آمدم. مرحوم پدرم معمار رجب شیرازیان مقاطع کار مستقل ارتش و تربیت بدنی بود. پدرم شرکت ساختمانی شیبلی مخفف شیرازیان و بلوکات( شریک پدر) را داشت. استخر قهرمانی امجدیه از جمله کارهای پدرم است. پدر و مادرم اصالتا تهرانی و اهل محلهی مولوی بودند.

تمکن مالی پدر و تنگنای مالی خانواده

در 7 سالگی به دلیل علاقهام به کار و البته شرایط خانوادگی در مغازهی ساعت فروشی محلمان با روزی یک ریال شروع به کار کردم. متاسفانه یا خوشبختانه پدر تا زمانی که در قید حیات بودند دست و دلباز نبود و مثل پدرهای امروزی با اینکه تمکن مالی داشت اموالش را در اختیار فرزندانش نمیگذاشت بنابراین من در سن 7 سالگی شروع به کار کردم. خاطرم است که به دلیل این خصوصیت پدر ، خانواده در تنگنای مالی بود حتی مدتی برای تامین هزینههای خود تابستانها در کبابی محله کار میکردم. در آن سن تمام عشق من این بود که شبها شامی را که در کبابی به من میدادند را برای مادرم بیاورم تا در خنکای پشت بام با هم کباب بخوریم. هنوز هم بعد از گذشت این همه سال لذت بخشترین غذا برای خانواده ما کباب است.

در 8 سالگی وارد دنیای پلاستیک شدم

در اواخر سن 8 سالگی وارد صنعت پلاستیک شدم. داستان ورود من به دنیای پلاستیک به واسطه داییام حاج قاسم دامغانی صاحب برند نایلون عدالت از قدیمیترین و پیشکسوتان این صنعت شکل گرفت. همیشه و تا زنده ام قدردان زحمات ایشان هستم.

از بین رفتن اثر انگشت به دلیل کار زیاد و مواد مذاب

در سن 15 سالگی پای 5 دستگاه تولید بدون پمپ باد یک تنه از صبح تا شب میایستادم. هر سال که برای تمدید کارت بازرگانی از من تست انگشت نگاری میگیرند بیش از ده بار انگشت نگاری میشوم زیرا به دلیل کار و سر و کار داشتن با مواد مذاب اثر انگشت بعضی از انگشتانم از بین رفته است.

تاسیس اولین فروشگاه نایلون سپید در سال 58

در سال 1358 با پسرخالهام شریک شدیم و اولین فروشگاه نایلون سپید را تاسیس کردیم. در 17 اسفند همین سال نیز ازدواج کردم. دفتر مرکزی و اولین فروشگاه شرکت تولیدی نایلون سپید در سال 1358 ابتدا در قالب یک فروشگاه کوچک در محلۀ مولوی با هدف فروش محصولات نایلونی تأسیس گردید.

احداث اولین کارخانه نایلون سپید در سال 1361

3 سال پس از تاسیس مغازه نایلون سپید با شراکت پسرخالهام در سال 61 زمینی به مساحت 1000 متر در خاتون آباد (پاکدشت) تهیه کردیم و سنگ بنای کارخانهی نایلون سپید را با احداث یک سالن 200 متری بنا نهادیم. البته شرکت در سال 63 ثبت شد. همچنان با شرکا تا سال 1366 مشغول کار بودیم .

در سال 1385 کارخانه به محلی به مراتب وسیع تر و با گنجایش چند صد دستگاه به شهرک صنعتی عباس آباد (محل فعلی کارخانه) انتقال یافت.امروز شرکت تولیدی نایلون سپید با توسعه در همه ابعاد مدیریتی ، انسانی وفن آوریبه افقی دورتر می اندیشد و با بهره گیری از تجهیزات و امکانات پیشرفته و مدرن روز به همراه نیروهای متعهد و آگاه، در این تلاش است که پنجره ای جدید را در این صنعت باز نماید. بطوری که هر جایی که بحثی از تولید و بسته بندی باشد ردپایی از نایلون سپید باشد و ایمان داریم نایلون سپید در 10 سال آینده یک برند بین المللی می شود.


خداوند را شاکریم و بر خود می بالیم و افتخار می کنیم که کارخانهی نایلون سپید که روزی با 5 نیرو کار خود را شروع کرده بود امروز با نزدیک به 800 نفر نیرو جوان ایرانی در حال تولید و خدمت رسانی می باشد.

امیدواریم این سفره هر روز گسترده و گسترده تر شود.

چو ایران نباشد تن من مباد

لطفا صبر کنید...

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید اضافه شد


ادامه‌ی خرید
مشاهده‌ی سبد و تسویه

محصول مورد نظر با موفقیت حذف شد.

ادامه‌ی خرید
مشاهده‌ی سبد و تسویه