نمایندگی

قابل توجه کلیه شرکت های پخش در سراسر کشور و کلیه استان ها

شرکت تولیدی نایلون سپید به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع مصنوعات فیلم پلاستیکی از سال 1358 تا کنون، با توجه به پیشرفت های کمی و کیفی در زمینه تولید و فروش محصولات تولیدی و بسته بندی در بازار سراسر کشور از واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.
این شرکت آمادگی دارد در زمینه اعطای نمایندگی فروش محصولات خود شامل انواع نایلون ، نایلکس ، سلفون ، انواع سفره های بهداشتی یکبار مصرف ساده و پرفراژدار ، انواع کیسه فریزر رولی، جعبه ای و فله ، انواع کیسه زباله بندار رولی و پرفراژدار ، فویل آلومینیومی و محافظ نگهدارنده مواد غذایی، نایلون شیرینک، نایلون رول کشاورزی، متالایز و صدها محصول متنوع دیگر به صورت بسته بندی و فله ای اقدام نماید.
لذا از کلیه شرکت های پخش واجد الشرایط در سطح استان ها که سابقه کاری موثر و مفید دارند جهت شرکت در مزایده پخش دعوت به عمل می آوریم. بدیهی است اعطای نمایندگی بر اساس ارائه بهترین پیشنهادات و اخذ بالاترین امتیاز از 100 امتیاز ممکن بر اساس آیتم های ارائه شده ذیل به واجدین شرایط اعطا خواهد گردید.

  • خرید نقدی -30 امتیاز
  • خرید – 20 امتیاز
  • ارائه وثایق ملکی - 20 امتیاز
  • ارائه ضمانت نامه بانکی – 15 امتیاز
  • ارائه ضمانت نامه موسسات مالی و اعتباری – 10 امتیاز
  • تعداد ماشین و پرسنل واحد پخش – 5 امتیاز
با تشکر
شرکت تولیدی نایلون سپید


لذا ضروریست متقاضیان دریافت نمایندگی پیشنهادات خود را در اسرع وقت به همراه مستندات، برنامه و محدوده فعالیت ابتداً با آقای حارث آبادی( 09122042389- 02133137999 داخلی 172و 130 ) هماهنگ و ارسال نمایند.

 

لطفا صبر کنید...

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید اضافه شد


ادامه‌ی خرید
مشاهده‌ی سبد و تسویه

محصول مورد نظر با موفقیت حذف شد.

ادامه‌ی خرید
مشاهده‌ی سبد و تسویه